AppAsan اپ آسان: به آسانی اپ موبایل حرفه ای بسازید!

سوالات متداول

  • چطور میتوان بنر تبلیغاتی موجود در نمای کاربری برنامه های ساخته شده در سایت را حذف نمود؟

​​بنر تبلیغاتی در نسخه های رایگان از برنامه های ساخته شده در سایت وجود دارند و در صورت پرداخت هزینه اشتراک سایت از نمای کاربری برنامه حذف خواهند گردید .

  • امکان قرار دادن برنامه های ساخته شده در سایر مارکتهای اندرویدی وجود دارد؟

بله ، از نظر ما منعی در قراردادن برنامه ها در مارکتهای اندرویدی داخل و یا خارج از کشور وجود ندارد

  • چه تفاوتهایی بین نسخه رایگان برنامه های ساخته شده در سایت با نسخه غیر رایگان آن وجود دارد؟
  1. نسخه های رایگان شامل بنر تبلیغاتی اپ آسان میباشند
  2. نسخه های رایگان از نوع برنامه های آنلاین میباشند که جهت اجرا نیازمند دسترسی کامل به اینترنت خواهند بود در حالیکه نسخه های غیر رایگان به صورت Native پیاده سازی شده و جهت اجرا وابستگی به اینترنت نخواهند داشت
  3. نسخه های رایگان بسیار کم حجم تر از نسخه های غیر رایگان میباشند
  • منظور از نسخه Native برنامه ها چه هست؟

​​در نسخه های Native تمامی ماژول های مورد استفاده در برنامه به طور کامل پیاده سازی شده (برنامه نویسی شده) و برنامه به صوت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) قابلیت استفاده خواهد داشت . این نوع از برنامه ها از سرعت اجرای بالایی برخوردار بوده و امکان ویرایش مستقیم از روی وب سایت را دارا نمیباشند .

  • در صورتیکه با استفاده از ویژگیهای فعلی سایت امکان ساخت برنامه مورد نظر من وجود نداشته باشد چطور میتوانم ساخت برنامه ام را پیگیری نمایم ؟

از آنجاییکه ویژگیهای در نظر گرفته شده در سایت همگی جز وِیژگیهای پایه ای App های موبایل میباشند ، قطعا همه نیازمندیهای مورد نظر مخاطبان را برآورده نخواهند نمود به همین خاطر دوستانی که نیازمند آماده سازی نسخه های سفارشی سازی شده از App های مدنظر خود هستند میتوانند از طریق صفحه ارتباط با ما و یا تماس با بخش مشتریان سایت نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمایند و اطلاعات تکمیلی را در خصوص چگونگی اجرای پروژه مدنظرشان دریافت دارند .